Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Wskazane jest uściślać własne zapytania

poniedziałek, Luty 11, 2013 | 6:28 pm

Jeżeli do odnajdywania danych wykorzystujemy takie narzędzia jak wyszukiwarki stron, w takim razie należy niezwykle dobrze się zastanowić nad tym jak sformułować zapytanie. Nieraz nie starczy napisanie ledwo produkcyjne. Niesłychanie w szeregu przypadków w takim wypadku pozyskamy ogromnie znaczną ilość efektów, jakich nie odnajdywaliśmy. O ile wyszukujemy czegoś konkretnego w naszym mieście, w takim razie nazwa miasta jest niesłychanie należyta. Ale to także niekiedy zbyt mało.

Weźmy na przykład w tym miejscu taką wypożyczalnię, jeśli mieszkamy w Warszawie, to napiszemy wypożyczalnia warszawa. Jakoby wszystko prawidłowo, niemniej jednak dojrzyjcie, iż są właściwie różnorodne wypożyczalnie. Będzie do takiego zapytania totalnie odpowiadała wypożyczalnia auit, strojów, rowerów i cała masa obcych, o jakich zwyczajnie byśmy nie pomyśleli.

Z tej przyczyny w rzeczywistości warto wstawić trochę więcej niźli ledwie przeprowadzki. Wskazane jest tu ździebko zastanowić się i dodać wyraz, czasami nawet więcej żeby mieć takie efekty, które będą współgrały naszym wypatrywaniom.

Poprawniej ofiarować czas na zorganizowanie dobrego spytania aniżeli po pewnym czasie siedzieć i przekopywać się przez efekty, które będą po takim ogólnym zapytaniu.

—jeziora
(posted in Biznes | tagged , , , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024