Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Internet ogranicza poprawne myślenie?

poniedziałek, Luty 11, 2013 | 9:20 am

Jak dużo godzin siedzicie w Internecie? Na przeróżnego rodzaju forach, czatach czy serwisach społecznościowych? Czemu pytam. Zaobserwowałem, iż niesłychanie mnóstwo osób, jakie idzie wielokrotnie spotykać w tamtych miejscach, wyjątkowo na chacie, poczyna systematycznie stosować slangu sieci.

Miast wpisać zaraz wracam, piszą zw, systematycznie pojawiają się takie btw bądź omg itp. Sprawia się to dlatego, ażeby coś szybciej napisać. Ktoś kto pierwszy raz wkroczy w takie miejsce, zatem niezwykle cyklicznie kompletnie nie ma pojęcia o co chodzi. Nie jest to prawdopodobnie zbyt normalne. Zgoła ogarniam oszczędności w czasie, niemniej jednak z kolei to się przesuwa np. na fora.

Zajrzy taki oszczędzający na czasie i zwie temat torty, w opisie skrobnie parę btw i w następnej kolejności liczy, iż ktoś mu odpowie, z reguły w kilka minut po założeniu tego tematu.

Nie wiem, toż jak widzę taki temat coaching, to go sobie opuszczam i idę do następnego. Podobnie cenię osobisty czas i to niezwykle respektuję, stąd nie będę marnotrawił go na frapowanie się w czym jest ambaras.

—jeziora
(posted in Biznes | tagged , , , , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024