Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Trzeba się namęczyć, by cokolwiek zrozumieć

poniedziałek, Luty 11, 2013 | 9:06 pm

Sporo razy w ciągu dyskusji na gg ze znajomymi spostrzegam, że używają oni przeróżne skróty. Na pewno dla nich jest owo wybitnie zwyczajne. Ja w większości wypadków po przeczytaniu takiego skrótu muszę spytać o co chodziło.

Skrótów tych nauczyli się naturalnie od swoich dzieci. Dziwne jest to, że młodzież perfekcyjnie się rozumie korzystając z takich rzeczy. Kiedy dojrzały stanie nieopodal, wówczas nawet bez szczególnego zwodzenia da się przy nim prowadzić rozmowę na wielorakie tematy, ażeby tego nie skumał.

Jaki jest wskutek tego problem? No później takie skrótowe myślenie poczyna się przenosić w inne miejsca. Modelowo na forach internetowych nie odszukasz u takiej persony nadmiernie rozbudowanego tematu, a jedynie: samochody warszawa, albo transport mebli. I w tej chwili bądź w tej okolicy mądry i przewiduj co przeczytasz w bieżącym temacie.

W zamian napisać porządny temat dla jakiegoś kłopotu wymieniają jakiś, czasami dwa wyrazy i są niesłychanie zadowoleni. A ledwo zwróć uwagę, iż może wskazane jest klarowniej się wyrażać.

—jeziora
(posted in Biznes | tagged , , , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024