Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Zastanów się solidnie nad tytułem

środa, Luty 6, 2013 | 9:55 pm

Jednostki, które mają własne blogi, bardzo regularnie totalnie wiedzą o czym będą zapisywać kolejny tekst. Niekiedy niemniej jednak mają rzetelny temat z wymyśleniem odpowiedniego tytułu do niniejszego tekstu.

Wzorcowo czy nazwa: tanie może nieco sporzej, tak rzeczywiście więcej, nam cokolwiek powiedzieć? O ile będziemy posiadać dość sporo szczęścia wobec tego może się tak zrządzić, że taki temat będzie jakkolwiek odzwierciedlał zawartość artykułu.

Systematyczniej tymczasem odbiorca nie będzie posiadał ani czasu, ani chyba nadmiernie sporej woli aby poświadczyć swoje potencjalne przypuszczenia z tym co przypadkiem się znajdzie w danym artykule. W zamian zatytułować: fortepian, wyróżnijmy czy chodzi o rzeczową fabrykę, może o dowolną konkretną usługę, a może bezpośrednio o jakieś wydarzenie, o którym usłyszeliśmy, względnie braliśmy bezpośrednio udział.

Tak robiąc tak naprawdę dokonamy, że ktoś nie będzie tracił swojego czasu na sondowanie czy niniejszego szukał. Usatysfakcjonowany odbiorca, to jednostka, jaka będzie powracać. Ktoś, kogo zawiedziemy w większości wypadków już w tą okolicę nie powróci.

—jeziora
(posted in Biznes | tagged , , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024