Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

W szkołach naucza się głąbów

piątek, Luty 8, 2013 | 9:25 am

Odwiedzając rozlicznego typu fora www coraz częściej docieram do wniosku, iż nasz proces edukowania jest łagodnie mówiąc, marny. Całkiem nie mam tutaj na uwadze byków ortograficznych. Nasz język w rzeczywistości jest bardzo skomplikowany i sam skądinąd w szeregu przypadków taki babol sporządzam.

Poniekąd chodzi o to, że ludzie młodzi nie potrafi rozsądnie się wypowiadać. Rozpocznijmy od bieżącego, że na forum dodając jakikolwiek nowiuteńki temat wypada podać tytuł. Już w tej okolicy notorycznie zdarzają sie takie kawały: katalog www, a dalej jest jeszcze gorzej. Często muszę przeczytać dany post kilka razy, a i tak całkiem nie mam pojęcia o co chodziło. Pewnie często problemem jest totalny brak czasu osoby zakładającej nowy temat, ale warto w tytule dać coś więcej niż samo skutery. Z jakiego powodu przed wejściem w temat tak naprawdę muszę spekulować o czym będę czytał?

Wychodzi w tej okolicy pełny brak biegłości przekazania istoty wyłącznie w paru słowach, a owego jak dosięgam pamięcią uczono mnie na polskim. Współcześnie chyba w wyższym stopniu zależy na ludziach, jacy nie zgoła myślą, by zdołać im wciskać każdy kit. Trzeba owo wybitnie prędko odmienić!

—jeziora
(posted in Biznes | tagged , , , , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024