Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Sprawdzajmy co mamy w katalogu stron www

środa, Luty 6, 2013 | 1:04 pm

Wszelki właściciel wykazu witryn, wcześniej lub później dochodzi do miejsca, w którym nadzwyczaj na serio musi się zastanowić nad materią zrobienia porządków w katalogu. Czemu musi, a w zasadzie z jakiej przyczyny winien, jako że musieć to faktycznie i nie musi.

Jeżeli wykaz nawet będzie nader pieczołowicie moderowany, to nadejdzie taki czas, że teksty, które się w nim znajdują nadzwyczaj wielokrotnie będą nieaktualne. Przeto powinno się orzec czy strona, która ongiś była zgłoszona w dalszym ciągu istnieje, czy orientacyjnie tytuł szkolenia negocjacji, jaki zapisał posiadacz witryny jest wciąż takim, który uprzednio osobiście zaakceptowaliśmy, czy w dzisiejszych czasach także byśmy potwierdzili. Powinniśmy cierpliwie sprawdzić, czy orientacyjnie nie przekształciła się zawartość witryny i wspomniany tytuł, orientacyjnie terapeuta będzie aktualnie pasował do strony.

Rzecz jasna takie porządki możemy po trosze zautomatyzować. Pewnym skryptem stwierdzić nasamprzód, które strony nie działają. Takie pędem zdołamy wypchnąć z naszego katalogu. Resztę roboty z przykrością muszę stwierdzić, musimy dokonać poniekąd ręcznie.

Czy pożądane byłoby próbować co mamy w naszym spisie? Jeżeli tamtego nie zrobimy zacznie się w tamtym miejscu robić zamieszanie. A wtedy, zdołamy zgubić użytkowników.

—jeziora
(posted in Biznes | tagged , , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024