Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Potrzebny pracownik ze znajomością angielskiego

środa, Marzec 20, 2013 | 6:21 pm

Raz za razem sporzej jednostek szukających kasowego zajęcia osobiście się przekonuje jakże ważki jest język angielski i chociaż jego elementarna znajomość z ich strony. Niedobór znajomości tego jakże globalnego języka podczas poszukiwania roboty i w trakcie przebywania rozmowy rekrutacyjnej, zdoła natychmiast na starcie rozmowy ustawić nas na beznadziejnej pozycji.

Na pewno dobrze, podczas gdy znamy kilka języków, w których będziemy znali porozumiewać się w sposób najmniej komunikatywny z personą rekrutującą na dane stanowisko. Tymczasem tym najmocniej powszechnym i w większości wypadków używanym jest omawiany na wstępie język angielski.

Znając go w tym momencie w elementarnym stopniu zupełnie nie spoczywajmy na laurach i nie zaniedbujmy o jego uporczywym dopracowywaniu. W coraz to większej ilości wielu krajowych miast jak nierzadko grzyby po deszczu powstają obszernego typu szkoły językowe, w jakich osiągalne jest uczenie się podstaw języka jak i jego następne dopracowywanie.

Każda nowoczesna szkoła angielskiego ma najczęściej w własnej ofercie rychły kurs tamtego języka (EnglishWay – angielski dla firm ani chybi ma, stąd zapraszamy do Ząbek). Po ukończeniu takiego kursu dużo prościej będzie nam wykryć posadę, w jakiej postulowana będzie zręczność porozumiewania się z obcokrajowcami zwiedzającymi polski kraj.

—jeziora
(posted in Biznes | tagged , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024