Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Jedynie szkolenie przyzwoli być najlepszym

wtorek, Styczeń 29, 2013 | 11:40 am

Bardzo pragniemy zostać przednim napastnikiem, bądź niesłychanie śni nam się zostanie świetnym muzykiem. W gruncie rzeczy, nie ma całkiem znaczenia kim byśmy chcieli stać się. W wszystkim przypadku, jeżeli fantazjuje się nam bycie najlepszym, bądź bodaj bardzo przyzwoitym, więc musimy poświęcić w zasadzie od groma czasu oraz zaangażowania.

Nawet persony obdarzone pokaźnym geniuszem muszą niezmiernie wiele praktykować, żeby nie tkwić w miejscu. Oczywiście będzie im dużo prościej spełnić cel, jednakże jeśli tylko przestaną szkolić się, wtedy w którymś miejscu zabraknie im nawet ich gigantycznego geniuszu. Nie ma całkiem w tej okolicy znaczenia czy chodzi o wspomnianą piłkę, gitarę, główne jest owo, by nie przestawać się kształtować, a bez szkolenia, zajęć na gitarze przybędzie dzień, iż staniemy w miejscu.

Wtedy pozostali, jacy bardzo pilnie trenowali, zaczną nas powoli przewyższać i zostawiać w tyle. Osiągnięcie sukcesu non stop jest sporo łatwiejsze aniżeli utrzymanie wiadomej pozycji lidera. Skutkiem tego też powinno się zawsze pamiętać o szkoleniu.

Owo pozwoli nam dopieszczać swój polot oraz nieustająco się poprawiać. W żadnym wypadku nie można być tak poprawnym, żeby nie móc być jeszcze lepszym.

—jeziora
(posted in Edukacja | tagged , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024