Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Czy dobra jakość może być przy masówce?

poniedziałek, Styczeń 28, 2013 | 6:27 pm

Jederman jaki dysponuje firmę wytwórczą, bardzo prawidłowo zna, iż im taniej oraz prędzej idzie utworzyć większą liczbę produktu, tym da się sporzej zarobić. Niezmiernie wielokrotnie w takim przypadku zakupuje się różnego gatunku machiny, które są niemało szybsze od człowieka i niezwykle po wielokroć są dokładniejsze.

Prawdopodobnie mnóstwo osób uważa, iż jakość w żadnym wypadku nie będzie szła w parze z ilością. I są takie gałęzie, gdzie właściwie tak jest. Są jednak i takie, gdzie da się i prawidłowo i szybko. Gałąź cukiernicza nie należy do tamtej grupy, gdzie idzie równocześnie ekspresowo i porządnie. Akuratnym wzorem zdołają tu być cukierki bądź ciastka.

Ta sama branża także jest idealnym wzorem, gdzie tak naprawdę jakość kłuci się z szybkością. Weźmy smaczne tory, jak sądzicie, czy pyszne torty można w mgnieniu oka dokonać? Jeśli pyszny tort to taki gdzie będzie owo szczególnie tort pyszny, w takim razie z trudem mi sobie wyobrazić machinę, jaka stworzy taki tort jak człowiek.

Oczywiście obecnie maszyny są faktycznie zawansowane, iż zdołają dokonać w rzeczywistości fajowe i smaczne torty, lecz wykonanie przecudownej ozdoby nigdy nie zrealizują. W tym miejscu potrzeba artysty z praktyką, jakiej machina w żadnym razie nie otrzyma.

—jeziora
(posted in Internet | tagged , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024