Jeziora

Spokój i wiatr w żagle

Czemu mamy głupie przepisy

poniedziałek, Styczeń 28, 2013 | 12:10 pm

Jak bardzo kochacie jeździć po naszych polskich drogach? Oczywiście chodzi o te każde wyrwy. Z jakiego powodu po każdej zimie mamy niezwykle znaczący wysyp ekip, które poprawiają te nasze wyborne drogi. Czemu nie zdołamy mieć normalnych dróg?

Prawdopodobnie taki nieład będzie póki o wygranej w przetargu będzie kwalifikowała cena. Barwniki kosztują i bardzo dobrze znamy, iż za niezwykle solidną postać wypada zapłacić. Jeżeli w tej chwili mamy taka sprawę, iż wygrywa niniejszy, jaki udziela najmniejszą cenę, wówczas na czym oszczędza?

Ani chybi na surowcach. Dlaczego nie na robotnikach? Jako że owo już dawno istnieje na niezmiernie cienkim stanie i tu już nie da się totalnie nic wycisnąć. Znacie co prowokuje najwybitniej? To, że ciołki, jakie rządzą naszym krajem całkowicie wiedzą, iż za te wszystkie oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Czemu nie da się w gruncie rzeczy skonfigurować prawa, żeby organizacja, która wykonuje taką drogę opłacała ewentualne naprawy? Wolno na bank, natomiast jak by to wkroczyło w życie, wtedy tworzenie takiej drogi nadzwyczaj by raptem poszło do góry. Bezspornie postać takiej drogi by wysoce się podniosła.

—jeziora
(posted in Bez kategorii | tagged , , , , , , )

Find this post interesting? Besides commenting below, you can follow responses with the RSS 2.0 feed or

Comments are closed.

© 2024